درباره شرکت

7 / 10
از 3 کاربر

شرکت ساختمانی و راه سازی کنگره هنر سیویل

شرکت ساختمانی و راه سازی کنگره هنر سیویل با پشتيبانی بيش از سی سال تجربه مديريت اعضاء در اجرای پروژه های مختلف در سطح کشور به یاری پروردگار در دی ماه 1389 تاسیس گردید و با تجهیر و کامل کردن شرکت با وسایل و ماشین آلات به روز و استفاده از تکنولوژی وعلم روز دنیا شروع به فعالیت نموده و با به کارگیری مهندسان مجرب و توانمند کشورمان و با در اختيار داشتن نيروهای خلاق و کار آمد و پر تجربه ، آماده ارایه خدمات مهندسی به مردم قدردان ایران تا به امروز می باشد .

اجرای پروژه های ساختمانی از لحاظ کیفیت و فنی بایستی از سطح بالایی برخوردار باشد . شرکت کنگره هنر سیویل با رعایت آخرین دستورالعمل ها و آیین نامه ها و استانداردهای سازمان نظام مهندسی و موسسه استاندارد ایران و اجرای قوانین و مقررات ملی ساختمان ، طراحی و ساخت پروژه نوینی را برای شما به ارمغان می آورد. این شرکت جهت پیشبرد اهداف کار،  وظیفه خود میداند که نه نتها ایده ها و طرح های خود را نو کند بلکه سیستم و نحوه اجرای پروژه های  خود را مدام به روز کرده و همگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت نماید.

شرکت ساختمانی کنگره هنر سیویل سه اصل مهم و کلیدی را که شامل تحویل به موقع ، کیفیت بسیار بالا و طراحی و اجرای بی نظیر و دقیق و منحصر به فرد است را همواره رعایت کرده و همه کسانی که این شرکت را می شناسند بر این امر واقف هستند ، و به رعایت و حساسیت در اجرای دقیق و موفق پروژه ها توسط این شرکت گواهی می دهند ، به همین منظور اهداف کلان زیر را در تمامی حوزه های فعالیتی ، سرلوحه خود می داند :

1-مشتری گرایی و ارتقاع سطح کیفیت خدمات فنی و مهندسی و افزایش پاسخگویی.

2-ارتقاع بهره وری کل عوامل با تاکید بر نیروی انسانی و سرمایه در جهت استفاده بهره ور از امکانات موجود.

3-ارتقای سطح ایمنی پروژه ها از طریق کاهش ریسک خطرات ناشی از فعالیت ها.

4-تعهد به پیشگیری از مصدومیت عوامل اجرایی و بهبود مدیریت ایمنی و بهداشت.

5-پیشگیری از آلودگی های محیط زیست و تخریب محیط زیست.

6-توسعه و اجرای منسجم اهداف پروژه مطابق با برنامه و زمان بندی وکنترل پروژه و نظارت دقیق بر حسن اجرای آن.

باعث افتخار ما خواهد بود تا مجری و مشاور شما در حوزه ساخت و آبادانی کشور عزیزمان باشیم و در پیشرفت و پیشبرد اهداف شما سهیم باشیم.

حرف آخر چیزی به غیر از این نیست که هر چه هستیم و هر چه خواهیم شد ، هیچ نیست جزء خواست خدای متعال که هر چه هست از اوست.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :